Поширені запитання

  • Де виробляється продукція My Real Way?

    Вся продукція My Real Way виробляється в Європі із сировини від європейських постачальників з дотриманням усіх європейських стандартів.

  • Як працює синергія компонентів?

    Склад кожного комплексу та кількість поживних речовин підібрані індивідуально для відновлення клітин та функцій того чи іншого органу, тканини, системи організму. Усі компоненти підібрані для доповнення та посилення дії один одного. Пептиди запускають синтез клітини, мінерали перебудовують амінокислоти у потрібному організмі порядку, вітаміни дають енергію мінералам для перебудови амінокислот, ферменти запускають роботу вітамінів, а рослинні екстракти активують клітинний метаболізм. Як результат, починається процес біорегуляції, активізуються та регулюються життєво важливі процеси в організмі та організм починає сам себе відновлювати.

  • Чим відрізняється рослинна капсула в біорегуляторах My Real Way від желатинових?

    Натуральна гіпоалергенна рослинна капсула на відміну від желатинових капсул:

    Стійка до дії амінокислот, біологічно активних сполук рецептури і зберігає терапевтичні властивості натуральних пептидів тваринного походження та ефект їхньої дії в тонкому кишечнику.

    Рослинна капсула починає розчинятися через 45 хвилин після прийому, а звичайна желатинова капсула через 5 хвилин.

    • Розчиняється повільно, рівномірно вивільняючи поживні речовини.
    • За рахунок повільного руйнування капсули поживні речовини потрапляють у кров через тонкий кишечник.
    • Захищає поживні речовини від впливу кисню та сонячного світла.
    • Поживні речовини краще засвоюються клітинами на всьому проходженні ШКТ.
    • Не викликає алергії, роздратування і підходить людям різних дієтичних традицій, включаючи вегетаріанську, кошерну і халяльну систему харчування.
  • Скільки триває ефект дії біорегуляторів?

    Тривалий та накопичувальний ефект дії після курсу прийому – від 6 до 12 місяців.

  • Чи прискорюють пептиди розвиток новоутворень чи пухлинну прогресію?

    Пептиди відновлюють пошкоджені клітини та природним чином активізують резерви організму. Багатокомпонентні пептидні комплекси My Real Way рекомендуються у складі комплексної терапії після операції, хіміотерапії та променевої терапії для більш швидкої реабілітації.

  • Чим забезпечено 100% засвоюваність компонентів?

    100% засвоюваність поживних речовин забезпечується за рахунок того, що пептиди діють як провідники для вітамінів, мінералів та рослинних екстрактів, доводячи їх до клітини.

  • Які пептиди використовуються у біорегуляторах?
    • Короткі натуральні пептиди тваринного походження мають необхідний для попадання в клітину розміром (1/5000 мм).
    • Пептидний ланцюжок складається з 2-5 амінокислот.
    • Молекулярна маса залежить від преміксу і становить 280.34 г/моль – 588.55 г/моль.
    • У кожній капсулі міститься терапевтична концентрація натуральних пептидів: від 100 до 250 мг (від 100 000 до 250 000 мкг) (від 94 400 МО до 236 000 МО).
  • Чи можна поєднувати біорегулятори з іншими ліками та терапією?

    Прийом пептидних біорегуляторів My Real Way можна поєднувати з будь-якими групами ліків та інтегрувати у будь-яке лікування. Наші пептидні комплекси рекомендовані для профілактики виникнення новоутворень, пухлин, а також після операцій, хіміотерапії та променевої терапії для швидкого відновлення. У кожній капсулі міститься терапевтична кількість натуральних пептидів.

  • Коли краще приймати пептидні біорегулятори?

    Пептидні біорегулятори краще приймати після прийому їжі через 30-40 хвилин.

    У цей час найнижча кислотність і пептиди менше схильні до руйнування. А наша мета – довести їх до тонкого кишківника, де відбувається всмоктування в кров.

    Увага: Тільки ThyroidTIDE PLUS краще приймати вранці за 30 хвилин до прийому їжі.
  • Які побічні ефекти у пептидів?

    Натуральні пептиди не токсичні, безпечні, не викликають алергію, звикання, перезування та звикання. Не є гормонами чи допінгом.

  • Чи може прийом біорегуляторів спричинити загострення хвороби?

    У деяких випадках початковий прийом пептидних біорегуляторів може спричинити короткочасне загострення захворювання. За гострою стадією піде покращення здоров'я. Ви можете контролювати свій стан здоров'я, змінюючи дозування на початковому етапі.

  • Чим унікальні Пептидо-Полісахаридні Комплекси (ПСП) лікувальних грибів «My Real Way»?

    Полісахаридний пептид (PSP) - це полісахарид, пов'язаний з білком, витягнутий з їстівних грибів. Численні дослідження показують, що полісахариди можуть використовуватися в багатьох областях і володіють різними терапевтичними властивостями, такими як антиоксидантна активність, протипухлинна активність, ефект прискорення загоєння ран, регуляція рівня холестерину і підвищення функцій імунної системи.

    Лікарські гриби або функціональні гриби містять багато поживних речовин і біологічно активних сполук, завдяки яким вони отримали статус «суперфудів». Їх використання було задокументовано в багатьох частинах світу протягом століть. В цілому, вони можуть підтримувати функцію імунної системи і здоров'я кишечника. Одним з особливих компонентів, що містяться в грибах, є бета-глюкан, який переважно складається з клітинної стінки грибів і головним чином складається з бета-D-глюкози. У багатьох дослідженнях бета-глюкан ефективно стимулює імунну відповідь для захисту від бактеріальних, вірусних, грибкових або паразитарних інфекцій. Бета-д глюкан, особливий вид полісахариду, що володіє імуномодулюючими властивостями.

    Найбільш істотною відмінністю грибного порошку від грибного екстракту є чистота і потенція. Екстракти грибів більш концентровані з високим відсотком корисних сполук і тому мають більш виражені ефекти і користь. Загалом, екстракти, як правило, краще, ніж порошки, коли справа доходить до прийому грибних добавок для певних бажаних ефектів, оскільки порошки часто містять занадто мало сполуки.

    «My Real Way» використовує тільки витяжки з лікарських грибів, які мають 70% концентрацію полісахаридних пептидів . Комплекси PSP дуже концентровані, потужніші за порошок, дають корисні і швидкі результати. Щоб дізнатися більше про кожен комплекс ГАЕС «My Real Way», натисніть тут.

  • Пептиди ᐉ Гормони ᐉ Ферменти ᐉ В чому різниця?

    Щоб зрозуміти механізм «роботи» пептидних біорегуляторів, необхідно хоча б на якийсь час забути механізми дії гормонів, ферментів та інших «не пептидних» препаратів. Потрібно уникнути дуже поширеної, навіть серед лікарів і біологів, помилки – перенесення механізму дії гормонів або ферментів на пептидні біорегулятори.

    • Гормони зв'язуються з рецепторами чи впливають на чутливі «рецепторні» ділянки поверхневої мембрани клітин і «примушують» їх виконувати ті чи інші дії (підсилювати чи зменшувати свою фізіологічну активність). Дія гормонів можна порівняти з пальцями піаніста, рецепторів – з клавішами роялю, а клітина в даному аспекті має розглядатися як рояль – який видає ту чи іншу симфонію, залежно від кількісного та якісного складу гормонів.
    • Ферменти в будь-якому живому організмі відіграють роль прискорювача реакцій, впливаючи на певні зв'язки між атомами всередині молекул, ферменти полегшують процеси гідролізу (розщеплення) або синтезу (синтезу менш складних речовин більш складних сполук). Ферменти іноді на кілька порядків зменшують енерговитрати конкретних реакцій у живій клітині, а в багатьох випадках конкретні реакції без ферментів взагалі неможливі (оскільки ферменти видозмінюють вихідні речовини – ніби роблячи з них напівфабрикати, які легше вступають у наступну реакцію). Можна навіть порівняти ферменти з бензином, який пліснули в піч із сирими дровами.
    • Пептидні біорегулятори не взаємодіють з рецепторами, вони не є каталізаторами конкретних реакцій, дія їх набагато ширша і глибша, ніж дія всіх досі відомих науці та медицині речовин, що впливають на життя кожної конкретної клітини, а значить і всього організму. Регуляторні пептиди проникають у ядра клітин і взаємодіють безпосередньо з ДНК, прискорюючи цим процеси читання генетичної інформації, у якій записані ВСІ фізіологічні особливості конкретного організму. Пептидні біорегулятори сприяють найбільш повній реалізації генетичної інформації закладеної в кожній клітині природою. Саме тому тільки пептидні біорегулятори, отримані з тканин молодих і абсолютно здорових ссавців, здатні (при відповідному дозуванні або достатньому часі застосування) вивести конкретний орган на максимально можливий для нього рівень метаболізму. Жодні відомі науці не пептидні ліки або БАД не здатні на подібне. Пептидні біорегулятори отримані не з органів ссавців, не здатні (через свою «неповність» досягти максимально можливого для конкретного організму результату. Штучно отримані біорегулятори мають слабші фізіологічний та терапевтичний ефекти не через те, що гірше проникають у ядро, чи гірше взаємодіють із ДНК, а через свою «монокультурність» і відповідно обмежену кількість генів з якими вони взаємодіють.
  • Як не перевищити добову норму вітамінів та мінералів?

    Добові норми вітамінів і мінералів, що рекомендуються, класифікуються за рівнями: Рекомендоване добове споживання (РСП), адекватне споживання (АП) і верхній допустимий рівень споживання (ВДУП).

    РСП – це середній щоденний рівень споживання, що показує кількість поживних речовин, які потрібно приймати щодня, щоб залишатися здоровим. Індивідуальне щоденне споживання залежить від віку, стану здоров'я, фізичної активності, ваги тощо.

    АП - встановлюється, коли РСП є недостатнім і встановлюється на рівні, що передбачається для забезпечення адекватності харчування. Він підбирається індивідуально чоловікам, жінок, конкретних вікових груп.

    ВДУП — це максимальна добова норма, яку ви можете безпечно приймати, і ця норма набагато вища за РСП або АП.

  • Чи можна припустити дефіцит вітамінів і мінералів без аналізів?
    Можливо! Якщо ви виявили ці ознаки, також пройдіть додаткові тести, щоб підтвердити свої здогадки.
    Випадіння волосся - дефіцит заліза (здаємо феритин і СРБ), цинку.
    Волосся рано посивіло - дефіцит міді. До речі, нормалізація його рівня допомагає нам уповільнити активність посивіння.
    Судоми ніг - дефіцит магнію.
    Суха шкіра - дефіцит вітамінів А і Е.
    Сильна втома - дефіцит заліза, дефіцит вітаміну D.
    Синці виникають дуже легко, дрібні ранки кровоточать - дефіцит вітамінів К і С.
    Часті застуди - дефіцит цинку, вітаміну С і D.
    Білі плями на нігтях - дефіцит цинку.
    Низька щільність кісток, погана якість зубів - дефіцит вітаміну D та кальцію.
    Погіршення чутливості, оніміння, поколювання в кінцівках - дефіцит вітаміну В12.
    Порушення пігментації шкіри (світлі плями) - дефіцит міді.
    В'яла шкіра - дефіцит білка, колагену, вітаміну С.
    Заїди в куточках рота - дефіцит вітаміну В2.
  • Чи існують нешкідливі харчові добавки?

    Деякі харчові добавки дійсно нешкідливі, оскільки являють собою вітаміни або харчові екстракти.

    До таких добавок належать антиоксиданти:

    • Е260 — оцтова кислота
    • Е290 — двоокис водню
    • Е300–Е302 — вітамін C
    • Е306–Е309 — вітамін E
     

    А також стабілізатори:

    • Е322 — лецитин
    • Е440 — пектин
  • Яка добова потреба кальцію?

    Кальцій — це не тільки здорові суглоби та зуби, як багато хто думає. Кальцій підтримує стан судин, впливає на кров'яний тиск, скорочення м'язів і навіть вироблення певних гормонів.

    • Діти до 3 років - 700 мг
    • Діти від 4 до 10 років - 1000 мг
    • Діти від 10 до 13 років - 1300 мг
    • Підлітки від 13 до 16 років - 1300 мг
    • Особи старші 16 років і до 50 років - 1000 мг
    • Жінки у менопаузі або старше 50 років – 1000-1200 мг
    • Вагітні та годуючі груди жінки - 1000-1300 мг
  • Яка добова потреба у вітаміні Е?

    Вітамін Е - найголовніший антиоксидант

    • Вітамін Е корисний у розумних дозах. Крім того, він стимулює імунітет, бере участь у диханні клітин, очищає кровоносні судини від кров'яних згустків і цим перешкоджає утворенню тромбів.
    • Добова потреба у вітаміні Е становить 10–12 мг. У цій дозі слід приймати протягом 1-2 місяців.
  • Чому не можна запивати пігулки соком?

    Всім відомо, що ліки запивають водою. Але в метушні ми можемо забути цю прописну істину і скористатися іншим доступним напоєм.

    Чому ліки запивають водою?

    Рідина потрібна, щоб ліки вільно пройшли через глотку і стравохід до шлунка і почали діяти.

    Всі лікарі одностайні, що найкращий засіб, щоб запитати ліки – приблизно 100 мл звичайної води кімнатної температури.

    Питна негазована вода є нейтральною середовищем для хімічних реакцій між іншими сполуками. При цьому вона не взаємодіє з ліками та не змінює його ефект.

    Чим не можна запивати ліки?

    Кава

    Кофеїн обнулює дію седативних препаратів. А знеболювальні та протизапальні засоби у поєднанні з кавою посилюються і надають більш токсичну дію на печінку, нирки, серце.

    Чай

    У чаї містяться таніни, які впливають на швидкість всмоктування ліків. Також вони здатні утворювати нерозчинні сполуки з багатьма діючими речовинами, зводячи нанівець дію таблеток.

    Мінералка

    У мінеральній воді розчинені іони, здатні вступати у реакцію із низкою лікарських препаратів. Так, кальцій блокує всмоктування багатьох компонентів.

    Соки

    Органічні фруктові кислоти вступають у реакцію з лікарськими речовинами, змінюють їх хімічну структуру та ефекти.

    Наприклад, грейпфрутовий сік не тільки уповільнює обмін речовин деяких ліків, а й заважає печінці виводити відпрацьовані компоненти, що дуже небезпечно.

    Молоко

    Погіршує всмоктування ліків кофеїну. Однак деякі препарати рекомендують запивати саме молоком, щоб зменшити ризик пошкодження слизової оболонки шлунка.

    Пам'ятайте, якщо ліки потрібно запивати чимось, крім води, це обов'язково буде вказано в інструкції.