Фільтр
Інші фільтри
Ціна

Complete-Pharma

Сортувати за:
Еректал ПЛЮС (для чоловіків)
Детальніше
Еректал-50 (для чоловіків)
Топ продажів
Детальніше
Візікардін (для зорового апарату)
Детальніше

COMPLETE-PHARMA (КОМПЛІТ-ФАРМА) фінська фармацевтична компанія по виробництву медикаментів, біологічно активних добавок, вітамінів для широкого кола споживачів. Виробничі потужності фірми розташовані в Таїланді і оснащені новітнім фармацевтичним обладнанням.

Виробничий процес відповідає стандарту GMP (Good Manufacturing Practices), використовувані матеріали відповідають найвищим міжнародним стандартам.

Компанія також проводить постійну дослідницьку діяльність по формулюванню, тестування і впровадження сучасних нутрицевтической компонентів, здатних поліпшити здоров'я споживачів.

Фахівці компанії уважно вивчають всі досягнення сучасної медицини і застосовують всі можливі знання для розробки досконаліших і ефективних препаратів.

Кожен компонент препаратів клінічно випробуваний на ефективність і безпеку.

Компанія працює з надійними постачальниками фармацевтичних інгредієнтів з США, Німеччини, Індії, Канади, Японії та багатьох інших країн. Величезний вибір високоефективних інгредієнтів дозволяє нам виробляти продукцію найвищого класу і якості, яка здатна принести споживачеві максимальний ефект.

Поєднуючи новітні досягнення сучасної фармацевтичної науки з традиційними знаннями Східно-Азіатської медицини, компанія є однією з найбільш унікальних в світі .

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину